Green Life Haşere İlaçlama Hizmetleri olarak 2014 yılında Marmara bölgesinde hizmet vermeye başlayan firmamız İstanbul’dan sonra Karadeniz Bölgesinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Kendimize ilke olarak kaliteli hizmeti ve % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) standartlarına uygun bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Haşere ile mücadelenin insan sağlığını direkt olarak etkileyen önemli bir unsur olduğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinciyle Çevre Halk Sağlığı uygulama yetki belgeli çalışanları bünyemizde bulundurmaktayız.

Firmamız ayrıca uçan haşere ile ilgili yapışkan bantlı sineklik cihazları üretmektedir. Sağlık Bakanlığı‘nca yasaklanan tel ızgaralı sineklik cihazlarının piyasadan toplanmasının ardından, yönetmeliğe uygun cihazlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sizler de Green Life Haşere İlaçlamanın etkili, hızlı ve güvenilir çözümleriyle buluşmak için bizleri 0 533 615 52 68 nolu telefondan arayabilir ve whatsapp üzerinden de ayrıca ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip ederek uygulamalar ve haşereler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

☎️ Telefon 05336155268
📱 Whatsapp 05336155268
💻 www.greenlifeilaclama.com
⏰ Hizmet saatleri 7×24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir